Kursused

Selguse mõttes olgu öeldud, et siinsed kursused on lühiülevaated pakutavatest koolitustest ja kõikide kodulehe teemaliste koolituste põhjalik kirjeldus ning registreerumine toimub Collectiv Koolituskeskuse lehel lingi alt koolitused

Internetiturundus

InternetiturundusInternetiturunduse kursused jagunevad: Ettevõtluskoolitus veebiturundajale, Internetiturunduse kursuse täispakett, Kodulehe optimeerimine ja analüütika, Sotsiaalne meedia ja Facebook. Kursused on suunatud neile, kelle jaoks on tähtis toote või teenuse müük internetis.

Loe edasi …

 

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemineKodulehe tegemise kursused toimuvad maailma parimate vabavaraliste sisuhaldustarkvaradega nagu Joomla, WordPress ja Drupal. Nendel koolitustel kodulehe tegemine ei eelda koodi tundmist, vaid õpitakse tarkvara haldamist.

Loe edasi …

Fototöötlus

FototöötlusFototöötluse kursus toimub nii auditoorselt kui ka e-kursusena. Kasutame fototöötluse ja arvutigraafika vabavaralist programmi GIMP.  Auditoorse kursuse eeliseks on vahetu koolitaja abi ja juhendamine ning tegevused saavad kiiremini läbitud. Gimp e-kursus annab vabaduse juhiste järgi ise sobival ajal ja sobivas tempos õppida.

Loe edasi …

E-poe kursused

E-poe kursusedE-poe kursused on üles ehitatud vabavara OpenCart sisuhaldustarkvara baasil. Ühepäevane E-pood OpenCart kursus keskendub e-poe tehnilisele üles seadmisele ja haldamisele. Samas kahepäevane kursus sisaldab ka planeerimise küsimusi ja turundusnõuandeid ning müügivõtteid veebis.

Loe edasi …