Kodulehe tegemine. Joomla WordPress ja Drupal koolitused.

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine vabavaraga

Joomla CMS
WordPress CMS
Drupal CMS

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemise kursused

Collectiv Koolituskeskuse kodulehe tegemise kursused on sulle, kui sind huvitab kodulehe tegemine vabavaraga Joomla, WordPressi või Drupaliga.

Kodulehe tegemise kursused annavad alati häid tulemusi, kui osaleja teeb koolitajatega tihedat koostööd. Pole vahet, millist sisuhaldustarkvara eelistad, kodulehe tegemine algab alati põhjalikust planeerimisest.

Joomla kursused

Kodulehe tegemine Joomlaga – Joomla on sobilik platvorm nii lihtsama kodulehe loomiseks, kui ka nõudlikuma veebilehe arendamiseks.

Ühe-päevane Joomla koolitus on kodulehe loomise tehniline kursus, mis eeldab planeerimistööd enne koolituse toimumist.

Neli päeva kestev Joomla põhikursus sisaldab lisaks kodulehe tehnilisele tegemisele ka kodulehe planeerimist, optimeerimist ning turundamist.

Loe edasi …

Kodulehe tegemine WordPressiga

Kodulehe tegemine WordPressiga – WordPress on lihtne tarkvara veebilehe loomiseks ja haldamiseks. See on sobilik nii blogi kui ka ettevõtte kodulehe arendamiseks.

Kolme-päevane WordPressi koolitus on kodulehe tehniline ülesseadmise kursus, kus õpid nii kujundust kui ka  sisu ja vajaminevaid lisasid lisama.

Pikal WordPressi kursusel on samasugune sisu kui Joomla põhikursusel ja erinevus on ainult platvormis

Loe edasi …

Drupali kursused

Kodulehe tegemine Drupaliga – Drupal sobib nõudlikumale kodulehe tegijale. Sisuhaldustarkvara Drupal võimaldab ise luua oma sisutüüpe, kasutajate blogisid jpm. Drupal on ehk Eestis vähe tuntud, kuid maailmas on see üks võimsamaid platvorme.

Loe edasi …