Internetiturundus. Reklaam, turundus ja müük internetis

Internetiturundus

Internetiturunduse koolitused

Kodulehe SEO
Ettevõtluskoolitus veebiturundajale
Internetiturundus
Turundus Facebookis

Veebidisain

Internetiturunduse koolitused

Collectiv Koolituskeskuse internetiturunduse koolitused on neile, kes müüvad, turundavad või reklaamivad oma tooteid või teenuseid internetis

Alltoodud internetiturunduse koolitused on praktilised, reaalselt kohe rakendatavad ning kasu toovad igale osalejale.

Internetiturundus ja kodulehe tegemine

14 päeva kestev koolitus keskendub sellele, kuidas firma internetiturundus ja praktiline kodulehe tegemine panna sinujaoks efektiivselt tööle. Kursuse teemadeks lisaks kodulehe tegemisele on:

  • Facebooki turundus, reklaam ja kampaania läbiviimine
  • Kodulehe optimeerimine ja veebistatistika
  • E-maili turundus ja uudiskirjade koostamine
  • Google Adwords koolitus
  • HTML ja CSS koolitus alg tasemele

Antud koolitust viiakse läbi vaid neljal korral aastas.

Loe edasi …

Kodulehe optimeerimine otsimootoritele

Kodulehe optimeerimine ja veebianalüütika – koolitusel õpid nii oma kodulehte otsimootoritele optimeerima kui ka tegema lihtsamat plaani otsimootoriturunduse rakendamiseks.

Teine pool päevast saad teada ja õpid, kuidas käib oma kodulehe optimeerimine müügile ning mida tuleb sealjuures testida. Samuti omandad väärt teadmised veebianalüütika tähtsamatest punktidest.

Loe edasi …

Ettevõtluskoolitus alustavale veebiturundajale

Ettevõtluskoolitus veebiturundajale – see koolitus on suunatud alustavale ettevõtjale, kes soovib oma tooteid või teenuseid müüa ja turundada internetis, kuid kes ei tea, kuidas seda teha ja millest alustada.

Viis päeva intensiivset koolitust ja keskendumist oma äritulemuste parandamiseks internetis. Vaata, mida osalejad on sellest koolitusest arvanud.

Loe edasi …

Internetiturunduse koolituse täispakett

Internetiturunduse koolituse täispakett – see on ainulaadne täispikk koolituste komplekt meie koolitustest. Sisaldab  kodulehe tegemise kursust, internetiturunduse strateegia koostamist, fototöötluse kursust ja palju teisi teemasid.

Koolitusega kaasneb terveks aastaks veebiabi. Samuti saab selle koolituse tellija personaalset abi ja tema kodulehe või e-poe tarbeks vajalikke lisasid. Koolitus kestab 8 päeva, aga vaata ise järgi.

Loe edasi …

Facebooki koolitus

Sotsiaalmeedia turundus ja Facebook – sotsiaalmeedia turundus annab igale turundajale veelgi parema ligipääsu potentsiaalsetele klientidele.

Käesolev Facebooki koolitus annab sulle teadmised ja oskused oma ettevõtte fännilehe loomisest ja selle turundamisest, aga ka reklaami tegemisest Facebooki keskkonnas.

Facebooki koolitus kestab 6 tundi, tutvu teemadega.

Loe edasi …

Samuti võib internetiturunduse koolitus toimuda ka sisekoolitusena, kus teemasse süvenemine võib olla personaalne ja ettevõtte vajadustest lähtuvalt.