Fototöötlus ja arvutigraafika programmiga GIMP

GIMP - fototöötlus ja arvutigraafika

Fototöötluse kursused programmiga GIMP

GIMP fototöötlus ja arvutigraafika e-kursus

Loe edasi ...

GIMP koolitus veebilehe tegijale

Loe edasi ...

Fototöötlus programmiga Gimp

Fototöötluse kursused jagunevad kaheks. Gimp e-kursus annab osalejale vabaduse omanda oskused olenemata kohast ja ajast. Samas auditoorse koolituse eelis on vahetu abi ja võimalus saada kiirelt oma küsimustele praktilised vastused. Lisaks saavad kõik auditoorsel koolitusel osalejad boonuseks tasuta ligipääsu Gimp e-kursusele.

GIMP fototöötlus ja arvutigraafika e-kursus

GIMP fototöötlus ja arvutigraafika e-kursus – Gimp e-kursus sisaldab ca 70 praktilist õpetust ja praktilisi töid, mida saad enda valitud järjekorras ja viisil läbida. Kursusel kehtib raha tagasi garantii, mis tähendab, et kui sa 15 päeva jooksul pole juhendamisega või õpetustega rahul, siis maksme sulle raha tagasi.

Kursusel on näiteks järgmised teemad: mittevajalike objektide eemaldamine, veebipõhiste lingitud piltide loomine, skaleerimine ja peegeldamine, erinevad filtrid, kihid, iluoperatsioonid, animatioonid, bannerid, nupud jpm.

Loe edasi …

Gimp koolitus veebilehe tegijale

Fototöötlus ja arvutigraafika koolitus veebilehe tegijale – koolituse teoreetilised ja praktilised teemad on: Miks on veebidisaini elemendid nagu nupud, pakendid ja veel mõned teised komponendid nii olulised? Kuidas saab fototöötlus, kui oskus olla veebitegijale abiks?

Põhirõhk on järgmiste praktilisite oskuste omandamisel nagu tootepildid ja nende töötlemine, taustad, mustrid, tekstid, bänneri tegemine, kuidas kus ja miks luua tegevusele suunavaid nuppe jne.

Loe edasi …